کتاب‌های آزمون‌ نظام مهندسی

کتاب‌های آزمون‌ نظام مهندسی انتشارات نوآور با آخرین ویرایش و اصلاحات مباحث، آیین‌نامه‌ها، ضوابط و قوانین کشوری، برای آزمون مهرماه ۹۶ بروزرسانی شده‌اند.

کتاب‌های آزمون‌ نظام مهندسی:

 


آزمون های ورود به حرفه مهندسان که به اختصار آزمون‌های نظام مهندسی نامیده می‌شود طبق روال سالهای اخیر در دو نوبت (معمولا در تابستان و زمستان) و در رشته‌های هفتگانه مهندسی برگزار شده و مهندسین می‌توانند بمنظور دریافت پروانه اشتغال بکار مهندسی (در صورت داشتن مدرک تحصیلی مرتبط، طبق ضوابط، سنوات و مدارک لازم) در یک یا همه صلاحیت‌ها شرکت نمایند. آزمون هر صلاحیت بصورت جداگانه در روزهای پنجشنبه و جمعه (صبح و عصر) برگزار می‌شود. جهت شرکت در آزمون، عضویت در نظام مهندسی الزامی نمی‌باشد ولی پس از قبولی جهت دریافت پروانه اشتغال بکار مهندسی می‌بایست در نظام مهندسی استان محل اقامت خود عضو شوید. از جمله شرایط دریافت پروانه اشتغال بکار مهندسی، گذشتن سه سال تمام از دریافت مدرک تحصیلی می‌باشد و سابقه بیمه الزامی نیست. همچنین لازم به ذکر است اعتبار قبولی در آزمون‌های نظام مهندسی چهار سال بوده و شما می‌توانید در این مدت برای دریافت پروانه اشتغال اقدام نمایید.

توجه داشته باشید بعد از قبولی در آزمون نظام مهندسی، پروانه پایه ۳ از طرف وزارت راه و شهرسازی صادر می‌شود و برای ارتقاء پایه از سه به دو، داشتن سنوات کافی و شرکت در دوره‌های ارتقاء پایه الزامی خواهد بود. برای مشاهده منابع آزمون‌های نظام مهندسی و خرید کتاب‌های آزمون‌ نظام مهندسی انتشارات نوآور می‌توانید از طریق لینکهای فوق اقدام نمایید.

انتشارات نوآور ناشر تخصصی کتاب‌های نظام مهندسی