کتاب سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت

کتاب سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت

معرفی کتاب سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت :

کتاب سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت ( کتابکتاب سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت  تشریح کامل سوالات آزمون‌های نظام مهندسی عمران )

۱- در این ویرایش از کتاب سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت بازنگری کلی انجام شده است.

 

۲- پاسخ تمامی سوالات با اضافه کردن توضیحات و شکلهای مرتبط روانتر شده است.

۳- خلاصه‌ نکات بسیار مهم از مباحث مقررات ملی که در بخش اول کتاب آورده شده بود در این ویرایش کاملتر شده است.

۴- در پاسخ به سوالات و توضیحات ارائه شده سعی شده است مطالبی آورده شود که علاوه بر پاسخ سوال، داوطلب بتواند با توجه به این توضیحات سوالات مشابه را نیز پاسخ دهد.

۵- با توجه به تغییرات عمده مباحث و آیین نامه‌ها در سال ۹۲ پاسخ دهی به برخی از سوالات دوره‌های قبل‌ از سال ۹۲ با توجه به ویرایش جدید ممکن نبود، بنابراین با اشاره به این سوالات (جهت هماهنگی با دفترچه سوالات دفتر مقررات)، سوالات تالیفی مرتبط با ویرایش جدید مباحث ارائه شده است.

۶- ایرادات و ابهامات موجود در برخی از سوالات باعث تناقض و اشتباه  کلید ارائه شده در سایت دفتر مقررات شده بود، که در کتاب سوالات آزمون های نظام مهندس نشر نوآور به این  موارد اشاره شده و سعی شده است در قالب نکات و تذکر به کامل‌ترین شکل پاسخ داده شود.

۷- و اما نوآوری این کتاب که آن را از تمام کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند، تعیین کلیدواژه دقیق و درست هر سوال می‌باشد. همانطور که می‌دانید استفاده از کتاب کلیدواژه می‌تواند تاثیر بسزایی در موفقیت شما داشته باشد البته این به شرطی است که کلمه کلیدی هر سوال صحیح انتخاب شود، در غیر این صورت (یعنی با انتخاب اشتباه کلمه کلیدی) نه تنها کمکی به کسب نتیجه مثبت نمی‌کند بلکه باعث سردرگمی بیشتر و اتلاف زمان داوطلب می‌شود، بنابراین کتابهای کلیدواژه تنها در صورت داشتن مهارت انتخاب صحیح کلمه کلیدی موثر خواهد بود.

لذا در این کتاب با بررسی دقیق تک‌تک سوالات و پاسخ‌های آن در منابع مختلف و نیز بررسی کتاب‌های کلیدواژه نشر نوآور، در کنار پاسخ هر سوال کلیدواژه مربوطه ارائه شده است. با این‌کار داوطلبین هم با نحوه صحیح انتخاب کلیدواژه آشنا شده و مهارت استفاده مناسب از کتابهای کلیدواژه را به دست می‌آورند و هم با روند طرح تستهای سالهای گذشته آشنا میشوند و در شرایط آزمونی قرار میگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *