روش‌های پرداخت مبلغ سفارش در سایت نوآور

پرداخت مبلغ سفارش در سایت انتشارات نوآور با دو روش پرداخت آنلاین و آفلاین مقدور است.

پرداخت آنلاین: برای پرداخت آنلاین کافیست یکی از درگاه‌های بانکی (مانند سداد بانک ملی یا زرین‌پال) را انتخاب نمایید تا فوراً پرداخت شما انجام شود و سفارش‌تان ثبت شود.

پرداخت آفلاین (کارت‌به‌کارت): چنانچه در پرداخت آنلاین به مشکل برخوردید، برای پرداخت آفلاین کافیست گزینه کارت‌به‌کارت را انتخاب نمایید و بعد از واریز مبلغ سفارش، تصویر واریزی آن را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی توسط واحد فروش در ساعات کاری، پرداخت شما تایید و سفارش‌تان ثبت شود.

مهلت پرداخت سفارشات در انتظار پرداخت

از آنجایی که آیتم‌های سفارش‌های در انتظار پرداخت، بصورت رزرو شده برای کاربر نگه داشته می‌شوند، در صورت عدم پرداخت سفارش پس از گذشت ۱ ساعت از زمان ایجاد آن، سفارش لغو شده و آیتم‌های رزرو شده برای خرید سایر کاربران آزاد می‌شوند.

بنابراین توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش ایجاد شده را بصورت آنلاین یا با روش کارت‌به‌کارت پرداخت نمایید.

سفارش‌های در انتظار پرداخت من

جهت مشاهده سفارش‌های خودتان، کافیست از منوی گوشه سمت چپ بالای سایت، روی گزینه “سفارش‌های من” کلیک نمایید و روی گزینه “پرداخت” سفارش مدنظرتان کلیک نمایید.

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.
مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های واسط بانک است.
نهایتاً خود بانک می باید مغایرت ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر تا ۷۲ ساعت پول به حساب‌تان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی بانک صادر کننده کارت خود تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

فرآیند پرداخت اینترنتی

در حال حاضر انتشارات نوآور با فراهم آوردن درگاه های پرداخت رسمی بانک ملی و شرکت زرین پال این امکان را فراهم آورده است که افراد بتوانند با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، به آسانی مبلغ سفارش خود را پرداخت کرده و خرید اینترنتی انجام دهند.

با چه کارت هایی می توان خرید اینترنتی کرد؟

کارت بانک های ملت،ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و بانک سینا و تمام بانک هایی که عضو شبکه شتاب هستند، امکان خرید اینترنتی دارند.
کارت عابر بانک