شرایط خرید کتاب‎های چاپی انتشارات نوآور
(تاریخ نگارش: ۱۴۰۲/۰۲/۰۹)

فرهیخته گرامی، خرید کتاب‎های چاپی انتشارات نوآور منوط به قبول و رعایت قوانین ذیل است. خواهشمندیم به موارد زیر توجه فرمایید تا بتوانیم بهترین کیفیت ممکن را ارائه کنیم و همچنین حقوق نشر و اساتید تضییع نگردد.

 1. شرایط خرید "کتاب‎های چاپی" انتشارات نوآور
  1. مشخصات کتاب‌های چاپی
   1. جهت سهولت در خرید، مشخصات کتاب (از قبیل سال چاپ،‌ رنگ صفحات کتاب، فهرست کتاب و پی‌دی‌اف قسمتی از کتاب) بر روی سایت قرار گرفته است، لطفا پس از بررسی موارد ذکر شده و اطمینان کامل، خرید خود را نهایی کنید. پس از ثبت سفارش، امکان تغییر، کنسل و یا مرجوع وجود نخواهد داشت.
   2. تمام کتاب های انتشارات نوآور، با جلد شومیز(مقوایی) بوده و عکس های داخل سایت تزئینی می‌باشند؛ لذا انتشارات نوآور به هیچ عنوان کتاب سالم را صرفا به خاطر نوع جلد آن پس نخواهد گرفت.
  2. اشکالات‌چاپی
   1. لازم است بدانید که معمولا یک درصد از تیراژ کتاب دارای اشکالات چاپی می‌باشد یعنی از تیراژ ۱۰۰۰ نسخه، احتمال اینکه تا ۱۰ نسخه از کتاب، دارای اشکال چاپی باشد، وجود دارد که برای ناشر قابل تشخیص و شناسایی نمی‌باشد. لذا اگر به صورت حضوری خرید می‌نمایید در زمان خرید کتاب، از سالم بودن کتاب، اطمینان حاصل فرمایید و اگر از طریق سایت انتشارات نوآور، اقدام به سفارش و خرید کتب و بسته‌ها می‌نمایید، خواهشمندیم به محض دریافت مرسوله پستی، کتب ارسال شده را با سفارش خود مطابقت داده و در صورت هر گونه مغایرت، بلافاصله موضوع را به انتشارات نوآور اطلاع دهید تا در جهت اصلاح، اقدامات لازم صورت گیرد. همچنین تمامی کتابها را بررسی نمایید و در صورت مشاهده اشکالات چاپی حداکثر دو روز پس از دریافت مرسوله با هماهنگی با انتشارات، کتابی را که مشکل چاپی دارد از طریق پست برای انتشارات ارسال نمایید تا انتشارات پس از دریافت مرسوله شما، کتاب دیگری را برایتان ارسال نماید. بدیهی است که پس از گذشت دو روز از دریافت مرسوله و یا در صورت استفاده از کتابی که دارای اشکال چاپی است، به هیچ عنوان امکان تعویض آن وجود ندارد.

0 نظر در مورد «شرایط خرید کتاب‎های چاپی انتشارات نوآور»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.