کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی راهی میانبر جهت کسب موفقیت

معرفی کلیدواژه آزمون نظام مهندسی

کتاب‌های کلیدواژه آزمون نظام مهندسی چیست و نحوه استفاده از کلیدواژه آزمون نظام مهندسی چگونه می‌باشد؟

پس از اتمام دوره کارشناسی در دانشگاه، مهندسین می‌توانند در آزمون‌های نظام مهندسی یا آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در رشته‌های هفتگانه مهندسی عمران، معماری، برق، مکانیک، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک شرکت نمایند و یکی از مهم‌ترین مواردی که مهندسان با آن روبرو هستند دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی می‌باشد،‌ تا بتوانند عملا وارد بازار کار شده و از موقعیت‌های ممتاز آن بهره‌مند گردند. لازم به ذکر می‌باشد که مهندسین پس از گذشت سه سال از دریافت مدرک دانشگاهی مجاز به شرکت در آزمون‌های نظام مهندسی خواهند بود.

 

یکی از مسائلی که اغلب باعث خطای داوطلبان در این‌ آزمون‌ها می‌باشد Open Book بودن آزمون‌های نظام مهندسی است و در ابتدا به نظر می‌‌رسد که قبولی در این آزمون‌ها به همین دلیل (Open Book) ساده است ولی در عمل اینطور نیست. نمونه‌های فراوانی یافت می‌شود که با صرف وقت و هزینه بسیار، باز هم موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون‌ها نشده‌اند و اکثراً داوطلبین از کمبود وقت گله‌مند هستند. زیرا مشکل اصلی این سری از افراد این است که قسمت اعظم وقت خود را صرف گشتن و پیدا کردن بند مربوط به سوال در میان منابع و مباحث مختلف می‌کنند و در پایان وقت آزمون، بسیاری از سوال‌ها بی‌جواب باقی می‌ماند.

 

از این‌رو انتشارات نوآور به عنوان ناشر تخصصی کتاب‌های ‌آزمون نظام مهندسی اقدام به چاپ کتاب‌های کلیدواژه آزمون نظام مهندسی در رشته‌های عمران (صلاحیت نظارت، اجرا و محاسبات)، معماری (صلاحیت نظارت، اجرا و طراحی) و تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی و نقشه‌برداری نموده است. مولفان این سری از کتاب‌ها با بررسی آزمون‌های برگزار شده در دوره‌های مختلف و تمام منابع و مباحث مربوط به هر یک از رشته‌ها اقدام به تهیه واژه‌های کلیدی مورد نیاز آزمون‌های نظام مهندسی نموده‌اند. در این کتاب‌ها، واژه‌های کلیدی به ترتیب حروف الفبا مرتب شده‌اند و ویژگی که این سری از کتاب‌ها دارند این است که علاوه بر صفحه، بند منبع نیز ذکر شده است.

 

بنابراین داوطلبان آزمون‌های نظام مهندسی با استفاده از این کتاب‌ها و تهیه تمام منابع مورد نیاز و با تشخیص درست و دقیق کلیدواژه آزمون نظام مهندسی مربوط به هر سوال ضمن مراجعه به کتاب کلیدواژه، صفحه و بند مربوط به سوال را به دست آورده و در مدت زمان کوتاهی به پاسخ صحیح دست پیدا می‌کنند. بدین ترتیب داوطلب می‌تواند در مدت کمتری به جواب برسد که این امر باعث می‌شود که برای برخی سوالات دشوار که امکان پاسخ ‌گویی به آن سوالات از طریق کتاب کلیدواژه میسر نیست، زمان بیشتری ذخیره کنند و زمان بیشتری برای بررسی این‌گونه سوالات داشته باشند.

 

برای مشاهده کلیدواژه‌های انتشارات نوآور و توضیحات بیشتر به لینکهای زیر مراجعه کنید:

 

کلیدواژه آزمون‌ نظام مندسی

کلیدواژه آزمون‌ نظام مهندسی

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید:

0 نظر در مورد «کتاب کلیدواژه آزمون نظام مهندسی راهی میانبر جهت کسب موفقیت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منابع آزمون نظام مهندسی سوالات متدوال نظام مهندسی کتاب های نظام مهندسی کلاس های آمادگی حضوری ثبت نام نظام مهندسی